Loader
kajakowo.info
zadzwoń i zarezerwuj: 791 407 075
Pro Tour
Kajak Aquarius Pro Tour jest owocem współpracy z francuską firmą DAG. Ten kajak jest produkowany we Francji specjalnie dla firmy Aquarius z Żukowa. Wszystkie rozwiązania jak i cała konstrukcja to wynik rad i uwag jakie przez lata zbierano od organizatorów spływów i posiadaczy wypożyczalni kajakowych, ludzi którzy najlepiej znają potrzeby i pożądane parametry kajaka, który będzie idealną propozycją dla kajakarzy.
Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze
Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro Toura.
Traper
Jest to idealny kajak na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Kajak już w standardzie posiada praktycznie kompletne wyposażenie. Stabilna, bezpieczna jednostka w bardzo dobrej cenie - dostępna praktycznie dla każdego. Kolejny sezon umocnił pozycję Trapera na rynku polskim, który stał się bestsellerem wśród kajakarzy i wypożyczalni kajakowych, których najważniejszą cechą jest dobra jakość za rozsądną cenę. Kajak posiada dwie wymienne stępki na rufie i dziobie, dzięki czemu w razie przetarcia można tę cześć łatwo wymienić. Trek i Traper to jedyne kajaki dostępne w Polsce z dwiema wymiennymi stępkami!
Rzeki
Reda
Reda
Zmienna, nieprzewidywalna, zaskakująca i niezwykle różnorodna – tak pokrótce można scharakteryzować Redę.
Czytaj więcej
Piaśnica
Piaśnica
Krótki, bo liczący sobie zaledwie 9 km szlak Piaśnicy pozwala w pełni cieszyć się rekreacyjnymi walorami kajakarstwa.
Czytaj więcej
Łeba
Łeba
Łeba zachwyca przede wszystkim swoją różnorodnością. Każdy jej etap jest inny.
Czytaj więcej
Cennik
Spływ jednodniowy
kajak 1 os. 40 zł/os.
kajak 2 os. 30 zł/os.
transport (do 8 osób) 1,2 zł/km
Spływ dwudniowy
kajak 1 os. 35 zł/os.
kajak 2 os. 25 zł/os.
transport (do 8 osób) 1,2 zł/km
Spływ wielodniowy
kajak 1 os. 30 zł/os.
kajak 2 os. 20 zł/os.
transport (do 8 osób) 1,2 zł/km
Kontakt

84-241 Gościcino, Orzechowa 3
791 407 075


13+14=